چگونه اسکی فضایی به چربی سوزی کمک می کند؟

منبع : دسته بندی : تغذیه و رژیم غذایی کد خبر : 94 1 ماه قبل 123

چگونه اسکی فضایی به چربی سوزی کمک می کند؟

یکی از دستگاه هایی که در باشگاه ها یا شاید منازل دوستان و آشنایان دیده باشید، اسکی فضایی می باشد. اگر دلیل خرید این دستگاه را از آنها بپرسید ممکن است به شما بگویند برای ورزش کردن و لاغری، اسکی فضایی را تهیه کرده اند. برای شما حتما این سوال پیش آمده که چگونه اسکی فضایی به چربی سوزی کمک می کند؟

وقتی فرد تصمیم می گیرد که لاغر شود، مرحله اول به سراغ رژیم گرفتن و محاسبه اندازه کالری دریافتی می رود. همه ما می دانیم که رژیم غذایی به تنهایی در لاغر شدن موثر نمی باشد و حتما باید همراه آن فعالیت و تحرک ورزشی نیز باشد. دستگاه ورزشی اسکی فضایی یکی از دستگاه هایی است که به کالری سوزی کمک بسزایی می کند.

فروشگاه لوازم ورزشی پیلتن شاپ، برای کسانی که می خواهند با کمک دستگاه اسکی فضایی چربی سوزی کنند، اطلاعات مفیدی در این نوشته منتشر کرده است، با ما همراه باشید.

مطالبی که در این نوشته خواهید خواند:

  • اسکی فضایی چگونه کار می کند؟
  • اسکی فضایی در چربی سوزی کدام اعضای بدن تاثیر دارد؟
  • مدت زمان تاثیرگذاری اسکی فضایی بر چربی سوزی چقدر است؟
  • هزینه خرید اسکی فضایی چقدر است؟
  • برندهای تولید کننده اسکی فضایی کدامند؟
  • نتیجه نهایی

اسکی فضایی چگونه کار می کند؟

 چگونه اسکی فضایی به چربی سوزی کمک می کند؟

اسکی فضایی یک دستگاه ورزشی است که دارای دو دسته، یک صفحه نمایشگر، دو پدال، زین، چرخ و پایه می باشد. می توان گفت یک دستگاه کامل که تمامی ورزش های لاغری در آن شبیه سازی شده است.

با ورزش کردن با اسکی فضایی فرد می تواند ورزش های دویدن، پیاده روی، دوچرخه سواری و کوهنوردی را انجام دهد. فقط کافیست تنظیمات دستگاه را طبق برنامه ای که دارد بچیند و ورزش کند. طبق گفته کارشناسان، اسکی فضایی وسیله ورزشی برای داشتن تناسب بدن و سلامتی می باشد.

اسکی فضایی در چربی سوزی کدام اعضای بدن تاثیر دارد؟

این سوالی ست که اغلب برای افرادی که قصد خرید دستگاه اسکی فضایی را دارند پیش می آید. اینگونه به این سوال پاسخ می دهیم، دستگاه ورزشی اسکی فضایی ثابت کرده است که می تواند تاثیر شگفت انگیزی بر روی ران ها، پشت ساق پا، باسن، شکم و جلوی بازوها بگذارد.

این دستگاه با درگیر کردن دست ها به تقویت و چربی سوزی عضلات ماهیچه های بازوها کمک می کند. با رکاب زدن در اسکی فضایی ماهیچه های ساق پا را فرم می دهد و موجب قوی شدن آن ها می شود. در خصوص تاثیر آن بر سوزاندن چربی های شکم می توان به چالش کشیدن و فعال کردن تمام عضلات این قسمت بدن اشاره کرد که کالری سوزی بیشتری صورت می گیرد.

مدت زمان تاثیرگذاری اسکی فضایی بر چربی سوزی چقدر است؟

چگونه اسکی فضایی به چربی سوزی کمک می کند؟

برای انجام هر ورزشی باید حتما با مربیان ورزش مشورت نمایید. چون این اشخاص با توجه به تیپ بدنی شما، نحوه ورزش کردن و زمانی که باید بگذارید را بررسی می کنند و دقیق تر می توانند راهنمایی تان کنند. مدت زمان استفاده از اسکی فضایی بستگی به وزن شما و اینکه کدام قسمت بدن تجمع چربی ها بیشتر است و نیازمند چربی سوزی ست دارد.

به طور پیش فرض مدت زمان استفاده از این دستگاه 30 دقیقه در روز می باشد اما هر چه این زمان افزایش یابد سوزاندن کالری نیز بیشتر است. باید توجه داشته باشید افزایش زمان ورزش کردن، باید حتما با مشورت مربیان ورزشی صورت گیرد. اگر فرد به  هنگام 30 دقیقه تمرین بر روی اسکی فضایی، شدت تمرین و سرعت خود را بیشتر کند چربی سوزی بهتر و سریعتر اتفاق می افتد.

هزینه خرید اسکی فضایی چقدر است؟

به طور کلی امکاناتی که در دستگاه های ورزشی تعبیه شده است بر روی قیمت آن دستگاه تاثیر دارد. علاوه بر امکانات، عوامل دیگری همچون برند تولید کننده و شرکت سازنده نیز در قیمت گذاری آن دخالت دارند. هزینه ای که برای دستگاه اسکی فضایی می خواهید کنار بگذارید بستگی به هدف، انگیزه استفاده شما از دستگاه و فضایی که می خواهید به آن اختصاص دهید دارد.

از امکانات اسکی فضایی که بر روی قیمت آن تاثیر دارد می توان به نمایشگر ضربان قلب، برنامه های تمرینی، صفحه نمایشگر و … اشاره نمود. هر چه دستگاه از این امکانات بیشتر برخوردار باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود. هم اکنون شما می توانید با مراجعه به فروشگاه پیلتن شاپ به صورت آنلاین قیمت دستگاه های ورزشی اسکی فضایی را به همراه امکانات آن مشاهده نمایید و در صورت تمایل اسکی فضایی مورد نظرتان را خریداری کنید.

برندهای تولید کننده اسکی فضایی کدامند؟

کشور سازنده و برند تولید کننده یکی از عوامل مهم در کیفیت اسکی فضایی یا هر وسیله ورزشی دیگری می باشد. همانطور که می دانید در حال حاضر کشور چین در صدر کشورهای تولید کننده لوازم ورزشی می باشد. در رده های پایین تر می توان کشورهایی مانند آلمان، ژاپن، تایوان، ایتالیا و ایران را نام برد.

از برندهای تولید کننده اسکی فضایی نیز می توان به شرکت های آذیموس، کراس، هورایزن و هیدروجیم اشاره نمود. برای آشنایی با برندهای فوق می توانید به فروشگاه پیلتن شاپ سری بزنید تا اطلاعاتی در مورد این برندها به دست آورید.

نتیجه نهایی

در آخر این نکته را به شما یادآوری می کنیم که مهم ترین عامل برای چربی سوزی در بدن ورزش کردن است. یکی از لوازم ورزشی که تمامی چربی های بدن را مورد تاثیر قرار می دهد اسکی فضایی است. این دستگاه ورزشی با درگیر کردن دست ها، ران ها، شکم و ساق پا موجب سوزاندن کالری بیشتری در بدن می گردد و چربی سوزی سریع تر اتفاق می افتد.

فروشگاه معتبر لوازم ورزشی پیلتن شاپ، شما را برای خرید یکی اسکی فضایی با کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه یاری می نماید. با مراجعه به سایت این فروشگاه هم می توانید با مشاوران پیلتن شاپ در تماس باشید و هم می توانید لوازم ورزشی را به صورت آنلاین خریداری نمایید. هم چنین برای خرید حضوری این دستگاه ورزشی می توانید با مراجعه به شوروم پیلتن شاپ و پس از تست رایگان، دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید.

مشاهده این خبر در سایت مرجع