خرید لوازم آرایشی اصل

منبع : دسته بندی : تغذیه و رژیم غذایی کد خبر : 84 1 ماه قبل 177

میل امروزه افراد به آرایش کردن و خرید لوازم آرایشی بشدت افزایش پیدا کرده است؛ بطوری که حرفه میکاپ آرتیستی رونق گرفته و افراد زیادی طالب آن هستند. نکته مهمی که باید در این ماجرا به آن توجه ویژه شود، خرید لوازم آرایشی اصل است.

خرید لوازم آرایشی اصل

حال چرا تاکید زیادی روی این موضوع هست؟ لوازم آرایشی فیک دارای مواد اولیه نامرغوب و خطرناک هستند. این بی کیفیتی دو مسئله جدید را بوجود می آورد:

 • ایجاد بیماری های پوستی و چشمی
 • زیرسوال رفتن مهارت شما
 • طبیعی است که استفاده مکرر از مواد آرایشی فیک و نامرغوب سبب ایجاد بیماری های پوستی مثل: قرمزی، پوسته پوسته شدن، اگزما، ایجاد لک، عفونت چشم و … می شود.در برخی موارد استفاده از محصولات آرایشی چشم فیک آسیب های جبران ناپذیری به چشم وارد می کند. همچنین گاهی اوقات شما ترفندهای میکاپ را بخوبی فرا گرفته اید و مراحل را به درستی طی می کنید اما در نهایت آرایش شما زیبا و تمیز نیست. دلیل اصلی این اتفاق عدم خرید لوازم آرایشی اصل است که سطح حرفه ای بودن شما را زیر سوال می برد. تا این قسمت سعی کردیم بصورت مختصر درمورد مضرات لوازم آرایشی غیراصل برایتان توضیح دهیم. در ادامه قصد داریم روش خرید لوازم آرایشی اصل را بیان کنیم تا راهنمایی برای خریدهایتان باشد. پس با ما همراه باشید.

  خرید لوازم آرایشی اصل

  راهنمای خرید لوازم آرایشی اصل

  *ترجمه راهنمای محصول به زبان اصلی

  در پشت و روی محصولات آرایشی اصل توضیحاتی وجود دارد که اکثرا به زبان انگلیسی هستند. در خرید لوازم آرایشی اصل باید دقت فرمایید که این توضیحات باید به زبان اصلی کشور سازنده هم ترجمه شده باشد. بعنوان محصول محصول آرایشی تولید کشور ژاپن است، باید در بخش اطلاعات محصول آرایشی علاوه بر ترجمه انگلیسی، متون ژاپنی نیز حک شده باشد تا اطمینان حاصل کرد محصول اصل است. مانند محصولات معروف برند بیوآکوا.

  *جلد و نحوه بسته بندی

  یک فاکتور کمکی جهت خرید لوازم آرایشی اصل، توجه به نوع بسته بندی محصول است. اگر محصول آرایشی فیک و بی کیفیت باشد دارای بسته بندی نامرتب، شیشه های خش دار و مات، درهای نامناسب و جلدی بی کیفیت هست. این راه تشخیص بسیار ساده است؛ در حالی که لوازم آرایشی اورجینال دارای بسته بندی مرتب، با کیفیت و شفاف هستند که با غیراصل بسیار فرق دارند.

  *بوی محصول

  اگر قصد خرید لوازم آرایشی اصل دارید لطفا به بوی محصول آرایشی دقت فرمایید. لوازم آرایشی برند و اورجینال دارای بویی مطبوع و ملایم اند، در حالی که لوازم آرایشی فیک رایحه ای بد و تند دارند. بو کردن یک راه بسیار ساده جهت تشخیص است.

  *پیگمنت بالا

  پیگمت یا رنگ دهی زیاد یکی از ویژگی های بارز لوازم آرایشی اصل هستند. تمام محصولات آرایشی مختلف مانند: سایه چشم، رژلب، رژگونه و غیره باید رنگ دهی زیادی داشته باشند و پس از یک بار استفاده رنگ دلخواه را برجای بگذارند. اما لوازمآرایشی فیک این ویژگی را ندارند و پیگمنت ضعیفی دارند. این ویژگی را زمان خرید لوازم آرایشی اصل بیاد داشته باشید.

  خرید لوازم آرایشی اصل

  *کیفیت چاپ اطلاعات

  اگر محصول آرایشی اورجینال باشد، اطلاعات چاپ شده روی ان بصورت دقیق، واضح با فونت درشت است که براحتی خواناست. این درحالیست که لوازم آرایشی فیک دارای اطلاعات چاپی ریز، بی کیفیت و ناواضح است.در زمان خرید لوازم آرایشی اصل حتما به نحوه چاپ محصولات توجه کنید.

  *تاریخ تولید و انقضا

  اگر قصد خرید لوازم آرایشی اصل دارید قطعا بدنبال تاریخ تولید و انقضا آن هستید تا مطمئن شوید محصول اورجینال است. محصولات برند و اصل دارای تاریخ تولید و انقضا بصورت واضح اند تا مصرف کننده اطمینان خاطر پیدا کند. لوازم آرایشس فیک هیچ گونه تاریخ درستی ندارند که یک ویژگی مهم برای فهمیدن این موضوع است.

  *مواد سازنده مرغوب

  اصلی ترین تفاوت میان لوازم آرایشی فیک و اصل در مواد سازنده انهاست. در تهیه مواد آرایشی اصل موادی بکار رفته که هیچگونه آسیبی به پوست و بدن ما وارد نمی کند؛ درحالی که لوازم آرایشی فیک ساخته شده از بی کیفیت ترین مواد شیمیایی است. افرادی که خرید لوازم آرایشی اصل را ترجیح می دهند درواقع از سلامت خود بخوبی مراقبت می کنند.

  خرید لوازم آرایشی اصل

  *برند مشخص

  اگر محصول آرایشی شما اصل باشد، برند شرکت سازنده خود را بصورت واضح و شفاف دارد، بطوری که هر کس آن را مشاهده کند لوگو برند را بخوبی می خواند. لوازم آرایشی غیر اصل این ویژگی را ندارند و باعث می شود شما براحتی آن را تشخیص دهید.

  *غلظت مواد تشکیل دهنده

  هنگام خرید لوازم آرایشی اصل به غلظت مواد توجه کنید. غلظت این گروه از مواد بالا است درحالی که مواد آرایشی فیک ساختاری رقیق و شل دارند. این آیتم مهم را در زمان خرید فراموش نکنید.

  *بارکد

  تمام محصولات باکیفیت و معتبر دارای بارکد مخصوص روی بدنه هستند. در زمان خرید لوازم آرایشی اصل لطفا با گوشی خود بارکد محصول را اسکن کنید و آن را با محصول موجود در سایت تطابق دهید. اگر یکسان باشد که نشان از اصل بودن کالا می دهد درغیر اینصورت بارکد حک شده معتبر نمی باشد.

  *قیمت محصول

  شاید برایتان جالب باشد ولی مقدار قیمت با میزان کیفیت رابطه مستقیم دارد. در زمان خرید لوازم آرایشی اصل باید بودجه مالی مناسبی به همراه داشته باشید، زیرا از قیمت نسبتا گران تری برخوردارند. پس این مورد را حتما بیاد داشته باشید که لوازم آرایشی با کیفیت دارای قیمت بیشتری هستند و محصولات ارزان، قطعا فیک هستند.

  *فروشگاه

  مکانی که از ان خرید می کنید خیلی مهم است. اگر می خواهید لوازم آرایشی اصل خریداری کنید لطفا به فروشگاه ها و انلاین شاپ های معتبر مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی چاپار آنلاین دارای چندین شعبه برای خرید حضوری می باشد و همیشه دغدغه تهیه بهترین محصولات و برندها را برای عرضه به هموطنان عزیز داشته است.

  عوارض عدم خرید لوازم آرایشی اصل چیست؟

  آسیب رساننده به پوست، عمر کوتاه، ایجاد ظاهری کثیف در آرایش، بروز جوش و اکنه، ایجاد عفونت های چشمی و لب، قرمزی و التهاب پوست، ایجاد لکه، امکان بروز سرطان، بوجود آمدن مشکلات تنفسی، ایجاد چین و چروک و غیره.

  امیدوارم از خواندن مطالب در خصوص خرید لوازم آرایشی اصل نهایت استفاده را داشته باشید. همیشه بیاد داشته باشید که خرید لوازم آرایشی کمی گران تر ارزش سلامتی شما را دارد.

  خرید لوازم آرایشی اصل

  مشاهده این خبر در سایت مرجع